Czy pasożyty są niebezpieczne?

Pasożyty to sprytne małe organizmy, które potrafią ukrywać swoją obecność w naszym ciele. Zarażenie nimi może przez długi czas nie dawać żadnych objawów. A uporanie się z problemem pasożytów nie jest łatwe. Zwłaszcza, że nieprzyjemne symptomy będące wynikiem ich bytowania możemy mylić z grypą lub rozstrojem żołądka.

Czy pasożyty są niebezpieczne?

Pasożyty mogą mieć niszczący wpływ na nasz organizm. Powodują spustoszenie w naszym ciele, żywiąc się nim naszym kosztem. Wg danych przedstawionych przez WHO blisko 85% ludności na świecie może być zarażonych pasożytami. Nie jest to zatem jedynie problem jedynie osób z krajów trzeciego świata, ale również obywateli regionów wysoko rozwiniętych.

Jak rozpoznać obecność pasożytów?

Może objawiać się ona początkowo niewinnie. Osłabienie, przewlekłe zmęczenie, choroby, a nawet upośledzenie układu odpornościowego. W skrajnych przypadkach żerowanie pasożytów może prowadzić do śmierci. Pochłanianie przez te drobne organizmy mikroelementów, witamin i cennych składników odżywczych może objawiać się anemią, czy skrajnym niedożywieniem.

Zagrożenie ze strony pasożytów ma również inną stronę medalu. Nie tylko zabierają z organizmu cenne składniki, ale również wytwarzają toksyny, które mogą zabijać czerwone krwinki – odpowiedzialne za dobrą jakość naszej krwi i transport tlenu.

Organizm daje znać o obecności pasożytów również poprzez:

[list]

* otyłość/niedowagę,

* podkrążone oczy, rozszerzone źrenice,

* brak lub nadmierny apetyty,

* problemy z trawieniem – bóle brzucha, zaparcia, wzdęcia,

* infekcje,

* wypadanie włosów,

* zmiany skórne – najcześciej w okolicach twarzy,

* problemy z płodnością,

* wysypki.

[/list]

Najlepszym sposobem na potwierdzenie obecności pasożytów w organizmie jest wykonanie Testu Obciążeń Organizmu.

Leczenie

Usunięcie pasożytów z organizmów nie jest łatwe. Niektóre szczepy są nawet odporne na większość kuracji i będą wymagały szczególnego traktowania. Aby dobrać odpowiednią metodę leczenia niezbędny będzie kontakt ze specjalistą. Pomocniczo w problemach z pasożytami będą działać różnego rodzaju preparaty detoksykacyjne, jak np. Fivren.

Fivren jest jednym ze środków, który stosuje się w przypadku wystąpienia objawów związanych z zanieczyszczeń organizmu. Jeśli widzisz – lub czujesz – że Twoje ciało potrzebuje detoksu, to zastosowanie Fivren pomoże Ci w przywrócenie go do pożądanej formy.

Detoks z Fivren pozwoli Ci pozbyć się dokuczliwych, przewlekłych bóli, czy nawet leczonych dolegliwości – które wymagają przyjmowania leków. Użytkownicy Fivren przekonują, że branie niektórych medykamentów nie jest dla nich już dłużej konieczne. Fivren sprawdzi się również wtedy, jeśli cierpisz na brak energii. Może go powodować nagromadzenie toksyn, metali ciężkich, czy nawet pasożytów w organizmie. Suplement pomoże Ci w usunięciu niekorzystnych produktów z ciała, co zaowocuje lepszym samopoczuciem.

Polepszenie stanu swojego organizmu dostrzeżesz nie tylko w samopoczuciu, ale również w wynikach badań. Najlepiej przeprowadź je przed i po kuracji, aby sprawdzić jej skuteczność.